O nas

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4
Kim Jesteśmy

Ośrodek Psychoterapii Systemowej prowadzi działalność szkoleniową i psychoterapeutyczną od 1996 roku.

W latach 2004-2019 Ośrodek funkcjonował jako niepubliczna placówka doskonalenia zawodowego wpisana do rejestru Małopolskiego Kuratora Oświaty nr ew.: 4/2004 KPZ.II-013/24/04.

4-LETNI KURS PSYCHOTERAPII jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne www.ptp.org.pl

Zespół szkoleniowy tworzą wykwalifikowani i doświadczeni psychoterapeuci i superwizorzy pracujący w oparciu o teorię systemowej pracy z rodziną oraz teorię psychodynamiczną, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe przede wszystkim w prywatnej praktyce w Ośrodku Psychoterapii Systemowej, w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz Krakowskim Ośrodku Terapii (specjalistycznej poradni psychologiczno-pedagogicznej).

Drugim aktywnym obszarem działalności Ośrodka jest prowadzenie psychoterapii rodzin i par w oparciu o teorię systemowej terapii rodzin oraz psychoterapii indywidulanej dorosłych, dzieci i młodzieży w oparciu o teorię psychodynamiczną z uwzględnianiem systemowego kontekstu rodzinnego.

Psychoterapeuci prowadzący prywatną praktykę w Ośrodku Psychoterapii Systemowej ukończyli kursy psychoterapii rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, posiadają certyfikaty wymienionych towarzystw lub są w procesie certyfikacji.

Edukacja
Prowadzimy 4-letni całościowy kurs psychoterapii.
Psychoterapia
Prowadzimy sesje psychoterapii indywidualnej, par i rodzinnej.
Szkolenia
Szkolimy specjalistów pracujących z rodzinami.
Superwizja
Dla naszych absolwentów prowadzimy superwizję grupową oraz indywidualną.
jak szkolimy

Nauka i Praktyka

4-letni kurs psychoterapii i szkolenia krótkoterminowe przygotowane są z myślą o psychologach, pedagogach, lekarzach oraz innych osobach pracujących z dziećmi, młodzieżą dorosłymi i ich rodzinami, zatrudnionych w szkołach, poradniach psychologiczno- pedagogicznych, ośrodkach szkolno-wychowawczych, szpitalach psychiatrycznych, poradniach zdrowia psychicznego.

Siłą naszych szkoleń jest doświadczenie praktyczne zespołu szkoleniowego przekazywane podczas wielogodzinnej pracy warsztatowej prowadzonej w oparciu o opisy i zapisy sesji rodzinnych, a także analizę konkretnych przypadków wnoszonych do superwizji przez uczestników szkoleń.

o ośrodku psychoterapeutycznym

Adres:

Siedziba: 30-047 Kraków
Adres do korespondencji: 31-138 Kraków
(10:00-18:30)
(9:00-17:00)
Cart

Brak produktów w koszyku.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping