Agnieszka Schab

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Agnieszka Schab

Psychoterapeutka, psycholog

Dyplom z psychologii uzyskała na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła 4-letni kurs psychoterapii w nurcie systemowej terapii rodzin oraz szereg szkoleń z zakresu terapii rodzin oraz dzieci.

W psychoterapii pomaga i towarzyszy swoim klientom w sytuacjach kryzysowych, trudnościach, emocjonalnych, a także w procesie rozwoju.

Prowadzi również konsultacje dla rodziców w trudnym procesie rozwodzenia się, przygotowaniu się do kolejnego etapu w ich życiu. W zależności od potrzeb towarzyszy im w ich własnych, indywidualnych przeżyciach związanych z rozstawaniem się, poczuciem porażki lub złością na byłego partnera. Pomoc zmierza do budowania nowej płaszczyzny porozumiewania się w ich rolach rodzicielskich lub wsparcie dzieci w tym niezwykle trudnym okresie.

Wiele satysfakcji sprawia jej także praca z rodzicami małych dzieci, którzy poszukują swojego modelu dobrego rodzicielstwa. Chętnie im w tej drodze towarzyszy, oferując pomoc w ich wątpliwościach i trudnościach oraz wsparcie w pogłębianiu kompetencji rodzicielskich. W zakresie tej tematyki prowadziła warsztaty dla rodziców, coaching rodzicielski.

Aktualnie pracuje w Ośrodku Psychoterapii Systemowej; prowadzi w nim psychoterapię w prywatnym gabinecie, a także wykłady dla uczestników psychoterapeutycznego szkolenia całościowego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ma kilkunastoletni staż pracy w poradniach psychologicznych oraz prywatnym gabinecie. Systematycznie superwizuje swoją pracę psychoterapeutyczną.

Prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych, młodzieży, dzieci, psychoterapię par i rodzin oraz konsultacje psychologiczne i rodzicielskie.

Adres gabinetu
ul. Chopina 13/1, 33-332 Kraków
Email
agnieszka.schab100@gmail.com
Telefon
Profil na Facebooku
Przejdź do profilu

Adres:

Siedziba: 30-047 Kraków
Adres do korespondencji: 31-138 Kraków
(10:00-18:30)
(9:00-17:00)
Cart

Brak produktów w koszyku.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping